KONST / Litografier / Färglitografi 15967259
nr 1596 7259
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Birgitta, "Three trees". Signerad, numrerad 1/1. Färglitografi, bildmått: 40x36 cm, yttermått inklusive ram: 60x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:24:27
200 kr